Hakkımızda

Oxford Way Dil Okulu

Yabancı dil eğitimi bireyin gelişimini ve hayal gücünü etkiler, kariyer planlamasının önemli bir yapı taşını oluşturur. Özellikle dünyanın en yaygın dili olan İngilizceyi öğrenmek, hayatın her alanında bir ihtiyaçtır. Ülke olarak, maalesef yabancı dil eğitimi ve yabancı dil bilen insan sayısı bakımından diğer ülkelerin gerisindeyiz. Birçok insan kendisinin dil konusunda yetenekli olmadığını, bu dilin kendisine hiçbir yerde lazım olmayacağını ya da yaşının dil öğrenmek için çok geç olduğunu düşünür, fakat asıl sorun kişinin o dili öğrenmek için yeterince emek vermeyip bu tür bahanelere sarılmasıdır veya nasıl çalışacağını bilmemesidir..

img1

Oxford Way Dil Okulu

Sıradışı İngilizce eğitimi sunuyoruz!

Genel İngilizce eğitimi konusunda tecrübeli bir ekip olarak önce sorunun ne olduğunu belirliyoruz ve dil öğrenme sürecinde öğrencinin hep yanında oluyoruz. Dili öğrendikten sonra öğrendiği dili sosyal hayatına yansıtması konusunda öğrenciye yardımcı oluyoruz. Öğrenciyi dil bilgisiyle sıkmayıp, konuşma ve anlamada kendisini geliştirmesini sağlıyoruz. Ders dışı aktivitelerle öğrencinin İngilizce ile meşgul olmasını sağlıyoruz. Öğrencinin online ve yüz yüze programlarla başarıya ulaşmasını hedefliyoruz.

Sınavlara hazırlık konusunda destek veriyoruz!

Genel İngilizce eğitiminin yanında, İngilizce sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize de yardımcı oluyoruz. Uzman ekibimiz YDS, IELTS, TOEFL, PTE sınavlarında ilk olarak öğrencinin bu sınavlara hazırlanmak için yeterli olup olmadığını belirliyor ve öğrenciye özel bir yol belirliyor. SAT English/Maths ve YDT/TYT sınavlarında da uzun bir hazırlık sürecinin ardından öğrencinin başarılı bir sonuç almasını sağlıyoruz. Sınav sonrasında da öğrencinin yanında oluyoruz ve yurtiçi veya yurtdışı üniversite tercihlerinde rehberlik yapıyoruz.

Yurtdışı eğitim sürecinde yanınızdayız!

Bir diğer hizmetimiz olan yurtdışı eğitiminde de öğrenci bazlı düşünüp öğrencinin ihtiyacına göre gideceği ülkeyi ve okulu belirliyoruz. Maalesef başka acenteler tarafından kandırılan, söz verilip tutulmayan ve gittikleri ülkede mağdur olan öğrencileri görünce üzülüyoruz. Bizim en değer verdiğimiz özelliğimiz dürüstlüğümüz ve öğrenciye karşı her zaman şeffaf ve samimi olmamız, kayıt aşamasında tutulmayacak vaatlerle öğrenciyi yanlış yönlendirmiyoruz. Ayrıca dünyanın dört bir tarafındaki anlaşmalı okullarımızın kalite-fiyat endeksini çıkartıp öğrencinin yapacağı harcamayı gerçekten verimli şekilde yapması için çaba harcıyoruz.

Sizinle ilgileniyoruz!

Öğrencilerimiz, bizim ailemizin en değerli parçası ve sadece eğitim sırasında değil ömür boyu onlara rehberlik yapmak, sorularına içtenlikle yanıt vermek bizim için büyük bir zevk olacaktır. Sizleri ailemizin bir parçası olmaya ve yabancı dil öğrenirken yaşadığınız bütün sorunları bizimle paylaşmaya davet ediyorum.